גיליתם חדירת מים? בצעו איטום גגות בגבעתיים!

חשוב מאד לבצע איטום גגות בגבעתיים כדי למנוע נזק לקירות ולאביזרים הסניטריים. כך מבטיחים שמירה על הבית  לאורך זמן ושימוש בטוח בלי נזקים.

איטום גגות בגבעתיים

חשיבות איטום גגות בגבעתיים

חשוב מאד לזהות בעיות נזילות בחדר האמבטיה בגבעתיים או חוסר איטום מלא. האמבטיה הוא מקום שיש בו הרבה נוזלים וצנרת שעוברת מתחת לריצוף או בקירות. תמיד משתמשים שם במים, והם חלק עיקרי של כל חדר רחצה, לכן קורה לעיתים שיש נזילות או פריצה של מים וחשוב לזהות את זה.
לאביזרים חוסכים לאמבטיה ->> לחצו כאן <<-

יש להשתמש בשירותיו של מומחה איטום כדי להבטיח רחצה נעימה ובטוחה, למנוע בזבוז של מים יקרים ונזק למבנה כתוצאה מן הנזילה.

מתי עושים איטום חדר אמבטיה בגבעתיים?

כדי לדעת כי הגיע הזמן לעשות איטום חדר אמבטיה שימו לב לסימני זיהוי הבאים:

  • סימני טחב בקיר – על גבי הקיר או פינות התקרה מופיעים סימני טחב בצבע ירוק או שחור. הם יכולים להיות בצורת נקודות או כתמים מפושטים. סימנים אלו מורים בבירור כי ישנה נזילה פנימית. זה הזמן והמקום להזמין שירות איטום חדר אמבטיה שיסתום את הנזילה ויתקן את התקלה היטב.
  • מים על הרצפה – לפעמים מצטברים מים בינות לאריחי הרצפה או בפינות החדר, בחיבור שבין האמבטיה או במקום ההדבקה של הכיור והשרותים. כל המקומות הללו עלולים לגרום לריח לא נעים, מצבור לחרקים קטנים או זבובים מעופפים. משהו כזה אסור שיקרה במקום כמו מצפה הכוכבים בגבעתיים – כי שם גם השמיים הם לא הגבול!
  • חשבון מים מופרז – צריכה מוגברת של מים בחשבון המים החודשי יכולה להצביע על נזילה קיימת. טיפה ועוד טיפה מצטברת לחשבון גדול ולפעמים זה מגיע לסכום משמעותי בסוף החודש.

זה טוב לכל אחד

במקרה שמתגלית סטיה קלה או סימנים של נזילה חשוב לעלות על הגורם ולטפל בו מיד. מומחי איטום ישמחו לבצע איטום חדר אמבטיה ולאתר את התקלה ברגע שהיא מתפרצת. כל שצריך הוא להזמין אותם מיד ולבקש אבחון ותיקון.

כך אפשר להיות רגועים ובטוחים כי חדר האמבטיה נשמר ולא נגרם נזק לקירות, לריהוט או לרצפה. כך נהנים מרחצה יום יומית נעימה ללא שום מפגע אסטטי מצטבר.