השימושים הרבים לשירות פינוי דירה

לא רבים יודעים אבל ישנם לא מעט שימושים ולא מעט מקרים בהם אנחנו נצטרך להשתמש בשירותיה של חברת פינוי דירה מקצועית ואמינה.

אז מה הם השירותים של חברת פינוי דירה?

  1. פינוי מוצרים ישנים – דבר ראשון והכי מוכר זה פינוי של מוצרים ישנים מדירה. לרוב, כאשר אנחנו מקבלים בירושה דירה, היא מלאה בציוד כגון ארונות, כסאות, ענתיקות ומלא ציוד שלרובו אין לנו שימוש. כאשר יש לנו דירה שכזאת מלאת מוצרים ישנים, יש להזמין חברת פינוי דירה, חברה כזאת תהפוך את הבית ממבולגן ומלא בלאגן לחדש ונקי ואפילו תנקה את הבית אחרי זה.
  2. אגרנות כפייתית – ישנם אנשים מבוגרים שלעת זקנה מתחילים לאגור ולאגור ציוד בבית לפעמים גם שקיות זבל מפחד שלא יהיה להם והבית הופך לסוג של מחסן. מה עושים? מזמינים חברת פינוי דירה שיודעת לטפל בדירה ובמצב שכזה. אתם מודיעים להם בדיוק איזה חלק לפנות ואילו מוצרים להשאיר והם עושים את זה בצורה יסודית ומסודרת ומחזירים לכם לאחר העבודה שלהם בית נקי ומסודר. להשוואת מחיר טיסה לחצו כאן
  3. שינוי מגורים – אם אתם עכשיו קיבלתם עבודה בחו"ל כמו גרמניה, ארצות הברית, אוסטרליה או כל מדינה אחרת, אתם יכולים להזמין את שירותי החברה במידה והציוד בבית מיועד לזריקה לזבל והם ידאגו לפנות את הבית לפני שאתם עוזבים אותו ולהשאיר אותו נקי לבאים אחריכם.
  4. בתים נטושים – אם יש ברשותכם או ברשות המשפחה נכס שלא מיושב הרבה זמן, לרוב מתמלא בבית מלבד ציוד ישן גם לא מעט לכלוך ואבק. חברת פינוי דירות תפנה את כל תכולת הבית מהציוד הישן והמיושן, תנקה לכם את הבית ותכין לכם אותו למגורים או להשכרה בהתאם לרצונכם.

פינוי דירה

מה צריך לדעת שבוחרים חברת פינוי דירה?

חשוב לדעת כמה דברים לפני שאתם מזמינים חברת פינוי דירה כגון:

  • האם הם קרובים למקום הנכס הבעייתי, קרבה פיזית תכסוך בזמן ההגעה למקום ובמחיר הסופי
  • לבדוק באתרים השונים את מחירי השירות ולקחת את אלו המתאימים לנו ביותר
  • לבדוק האם החברה לוקחת איתה את הציוד המפונה, אם כן זה יכול לחסוך לכם בהוצאות נוספות כגון שירות הובלת הציוד למקום אחר או מכירותו.

לאחר שעשיתם את כל הבדיקות לגבי מה החברה המועדפת עליכם, חשוב מאוד לדעת כי לפני הכל הציוד הזה שלכם, אז אם יש לכם שימוש בו תקחו אותו בעצמכם, אם אין לכם שימוש ולא רצון לשמור את הציוד אז תנו את האור הירוק לחברת הפינוי לקחת את הציוד ולעשות בו כרצונה.

ושיהיה בהצלחה!