מאפיינים של אוהלי אבלים לתקופה הקשה ביותר

אוהלי אבלים הם אוהלים גדולים, המתאפיינים בעיצוב ובמבנה ייחודי ומותאם למטרה.

אוהלי אבלים מגיעים במספר גדולים שונים\ הקטנים מיועדים לעד כ-30 אנשים והגדולים יכולים להתאים גם ל-100 אנשים. ניתן לבחור מתוך ההיצע את האוהל אשר יתאים למספר האבלים כמו גם מספר המנחמים הצפויים להגיע למקום. חשוב מאוד לדעת איך לבחור אוהל אבלים , המחירים משתנים בהתאם ורצוי להתאים את גודל האוהל לפי מספר המבקרים הצפוי.

חשוב מאוד שהחברה שאתם משכירים את סוכת האבלי םתגיע עם ציוד כגון שולחנות, כסאות, כיפות , מידע מקיף ,הלכות אבלות , הכל כולל הכל בצורה מסודרת.

אוהל ממוצע לאבלים
אוהל ממוצע לאבלים אשר משכירים עד אל בית המנוח

האוהלים עשויים מחומרים איכותיים העמידים בפני תנאי מזג האוויר השונים כמו כן הם אטומים ולכן, מאפשרים פרטיות ובידוד מהסביבה כך שגם אם האוהלים מותקנים במקומות ציבוריים כמו גינות משותפות, עדיין ניתן השוהים בהם ירגישו בידוד מסוים מהמתרחש בחוץ.

אוהלי אבלים אמורים להיות נוחים לכניסה וליציאה ולאפשר תחלופה גבוהה של אנשים כידוע, בימי השבעה אמורים להגיע למקום מנחמים רבים.

מה כוללים שירותיה של חברה המשכירה אוהלי אבלים?

כשאתם מזמינים מחברה מקצועית השכרת סוכת אבלים חשוב מאוד כי השירותים של החברה המשכירה אמורים לכלול את השכרת האוהל המתאים, את שירותי ההובלה של האוהל אל המקום, הקמת האוהל וסידור הציוד בתוכו ברוב המקרים, החברות אשר מציעות שירותי השכרת אוהלי אבלים יציעו כחלק מהשירות שלהם גם את השכרת הציוד הנדרש לאוהלים אשר כולל: שולחנות, כיסאות, תאורה מתאימה, אמצעי חימום וקירור ועוד..

במסגרת השירות החברה גם תאפשר קבלת ייעוץ מקצועי, אשר מטרתו לאפשר את בחירת האוהל המתאים ביותר לדרישות ולצרכי המזמינים וכמובן, איתור המקום המתאים להקמת האוהל כמובן, שיש לבדוק את כל הפרטים הללו בטרם בחירת החברה ולוודא מולה שכל השירותים שהוזכרו אכן מהווים חלק מחבילת השירותים אותה היא מציעה.

דגשים חשובים נוספים בנושא של אוהלי אבלים

יש לוודא שההתקנה של האוהל מתבצעת בצורה מקצועית ובטיחותית על ידי מתקינים מנוסים ומקצועיים בתחום.

סוכת אבלים על כורכר
סוכת אבלים התקנה בשטח

כדאי לבדוק שעלות ההשכרה הינה הוגנת ותואמת את מחירי השוק בעידן האינטרנט ניתן לבצע סקר מחירים באמצעות לחיצת כפתור פשוטה.
מומלץ לנסות ולקבל המלצות או חוות דעת על החברה המציעה את שירותי ההשכרה.

שימת הדגשים הללו תאפשר בסופו של דבר בחירה נבונה בחברה המשכירה וכאמור, גם אוהל אבלים אשר יספק מענה על מלוא הדרישות והצרכים וישרת הן את האבלים והן את המנחמים נאמנה לכל אורך שבעת ימי האבלות (בקיצור ימי השבעה).