מטבח כפרי בצבע שמנת – עכשיו באופנה

מטבח כפרי בצבע שמנתלפני כשני עשורים, האופנה המרכזית בתחום המטבחים היתה מטבחים צבעוניים. רבים החליטו כי מטבח צבעוני ישבור את הסגנון השמרני של שאר הבית הצבוע לבן לרוב. אופנה זאת לא החזיקה מים ולאחר שנה אחת בלבד הבינו הרבה אנשים שמטבח צבעוני זה לא פרקטי ולא תמיד משתלב יפה עם עיצוב קלאסי.

כיום, הסגנון הולך לכיוון אחר בכלל. כיום המטבח המאופיין ביותר אצל רוב מעצבי המטבחים הוא מטבח כפרי בצבע שמנת. למה דווקא צבע שמנת?

למה לבחור מטבח כפרי בצבע שמנת

צבע השמנת ידוע כצבע יפה ועדין אך יחד עם זאת גם מאוד מוסיף בבית שכולו לבן או שחור. הוא נותן גוון עשיר ומרשים מאוד והופך כל מטבח פשוט למטבח הנראה מפואר הרבה יותר. כמובן שגם מטבח כפרי בצבע שמנת יכול להשתלב טוב יותר בכל עיצוב של בית ובכל צביעה שתהיה. שמנת זהו צבע נטרלי ויפיפייה.

בסקר שנערך בקרב כ-300 נשים העוסקות בתחומי העיצוב השונים בשנת 2014 נשאלו מהו הצבע שיכול להוסיף יופי לבית ולהשתלב בכל סביבה. כ-45% מהנשאלות ענו צבע שמנת. לכן ברור כי מטבח כפרי שמנת הוא הבחירה המנצחת גם של שנים וגם של מעצבות כאחד.

מטבח כפרי שמנת וסוגים נוספים

ישנם עוד סגנונות מטבח מלבד צבע שמנת שיכולים להתאים לכם לבית. המטבח השני המאוד מומלץ בתקופה האחרונה הוא מטבח לבן מט. הצבע הלבן משדר נקי עוד מימי שבועות, חתונה וחגים בכלל וכך גם במטבח. מטבח לבן יכול לשדר יופי אסתטי ונקי גם יחד. מומלץ מאוד לבדוק אופציה זאת.

כמובן, גם מטבח חום עץ זוהי אפשרות נחמדה. הבעיה עם צבע חום עץ זה שהוא צריך להתאים לשאר הבית, אם לא, זה יראה כנטע זר בתוך הבית ולא ישתלב עם הסביבה.

מטבח בסגנון כפרי

ישנם מקומות מאוד מוכרים בארץ שעיצבו את המטבח לפי האופנה החדשה ובצבעי לבן ושמנת. מטבח אחד הוא המטבח וחדר האוכל של המרכז הרפואי הלל יפה והמקום השני, הקצת פחות שגרתי אך גם שם הגיע הזמן לחידושים הוא המטבח של בית חולים אברבנאל.

מקווים שתמצאו את הצבע האהוב עליכם ושפצו את המטבח בהתאם, בהצלחה!