עולם חדש של עבודות אינסטלציה ברמת גן

עולם האינסטלציה ברמת גן משנה את תוכנו ולאט לאט אנחנו מגלים עולם שלם של עבודות אינסטלציה שונות ומגוונות הרבה יותר מאשר עבודות אינסטלציה שהיו קיימות בעבר הלא רחוק.

אינסטלטור ברמת גן בעבר

בעבר, אינסטלטור ברמת גן היה אך ורק מתקן צנרות. אם היה בעיה בצנרת הייתם מזמינים אינסטלטור בר"ג והוא היה בא ומתקן את הצנרת. לכל עבודת אינסטלציה אחרת הייתם צריכים להזמין מומחה או קבלן מיוחד לעבודות אינסטלציה מיוחדות וקשות יותר.

אינסטלטור ברמת גן כיום

תיקון צנרתמה שהיה פעם היה פעם, כיום העולם מתקדם וגם איתו כל עובדי ואנשי המקצוע ובניהם כמובן גם אינסטלטורים. רמת גן הינה עיר מאוד מגוונת המשלבת בתוכה צעירים (שלא רוצים לגור בעיר הגדולה תל אביב או שאין להם כסף להשכיר שם דירה נחמדה), מבוגרים ממקימי העיר, משפחות חדשות וותיקות גם יחד. ולכל אחד יש צרכים שונים. לרוב, המבוגרים ממקימי העיר גרים בבניינים עתיקים קצת לפני אישורם לקבלת תמ"א 38 וישנים בעלי תשתיות גרועות מה שגורם להם להזמין אינסטלטורים כמעט על בסיס חודשי לתיקוני צנרת סתומה, הלפת צנרת, שדורג האינסטלציה בבית ועוד.

בבתים החדשים בעיר, בהם גרים משפחות, לרוב ההתעסקות עם אינסטלטורים הוא רק לעבודה של הכנת תשתית האינסטלציה בבית ובמקרים נדירים גם עבור תיקונים כאלה ואחרים. לרוב בשל התשתיות החדשות והמתקדמות של בניינים חדשים, לא צריכים להזמין אינסטלטור.

מה חדש בתחום האינסטלציה

אז כמו שכבר פורסם בחלקו הקודם של הפוסט ישנם כמה עבודות אינסטלציה חדשות ומעניינות שמבצעים אינסטלטורים בעיר רמת גן

  • החלפת צנרות והתקנת צנרות בבניינים חדשים – לזה דרוש קבלן אינסטלציה מוסמך
  • עבודות ביוב – אינסטלטורים רבים מעניקים ללקוחות פרטיים ועסקיים שירותי ביובית. הגעה למקום בעל ביוב סתום או תקוע, עם משאית ביובית מיוחדת. שאיבת ביוב מיוחדת ומקצועית.
  • תיקון והתקנת דודי שמש וחשמל – גם לטיפול בדודי שמש וחשמל על ידי אינסטלטור. דודי שמש הינם מכשיר חשמלי יחסית אמין שלא עושה הרבה ביות בזמן עבודתו אך כן מומלץ לבדוק אחת לכמה שנים שהכל תקין על ידי אינסטלטור רמת גני.

אז בפעם הבאה שיש לכם דרישה לעבודת אינסטלציה, לא צריך להגיע ללוח המודעות הין מול סניף דואר ישראל בעיר, פשוט הכנסו לרשת וחשפו ומצאו את האינסטלטור המתאים והטוב ביותר עבורכם.

ככה לא! עובד אינסטלטור מקצועי ברמת גן