פתיחת סתימות ביוב בת ים ממחיר 489 שקלים

מה כולל שירות פתיחת סתימות ביוב בבת ים ואלו שירותים נוספים נוכל להציע לכם?

הדרך הטובה ביותר לפתוח סתימות ביוב עיקשות, היא באמצעות ביובית. ביובית היא רכב עבודה, עליו מותקן מיכל אגירה ומשאבה עצמתית. הספק המשאבה ויכולת הקיבול של המיכל משתנים מביובית אחת לשנייה, אך אנחנו נדאג להתאים את הציוד בהתאם למורכבות הסתימה ולתנאי השטח.

שירותי פתיחת סתימות

כשאנו שולחים רכב ביובית, אנו לא מסתפקים בשאיבת מי השפכים ופינויים לאחד מאתרי הריקון המורשים. כדי לתת לכם שירות מקצועי ואיכותי, נדאג לאתר את מקור הסתימה ולהסיר את הגורם החוסם. יש דרכים שונות לעשות זאת, ואחת מהן היא באמצעות שטיפת הצנרת בלחץ מים גבוה.

במקרים מסוימים נצטרך להשתמש בציוד נוסף כמו מצלמה אופטית, אותה נחדיר לקווי הביוב במטרה לאתר את מקטע הצנרת הבעייתי ואת מיקומו של הגורם החוסם.

לאחר שנשחרר את הסתימה, נבצע שטיפה של הקווים כדי לנקות את הצנרת ולאפשר לכם לחזור לשגרה בהקדם האפשרי.

שירותים נוספים

מלבד פתיחת סתימות ביוב ושאיבת הצפות בבתים פרטיים על ידי ביובית בבת ים, אנו מציעים שירות דומה גם עבור המגזר העסקי. בנוסף, ניתן לפנות אלינו כאשר יש צורך בשאיבת בורות ביוב, שטיפות ביוב, ניקוי שורשים בביוב ושירותי ניקוי ותחזוקה קבועים של בורות ספיגה ושומן.

שירותי ביוב בבת ים
שירותי ביוב בבת ים

לעבוד עם מקצוענים

החברה שלנו מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע אינסטלציה בכללי ובעיקר בתחום הביוב ויש לנו שנות ניסיון רבות. בכל בעיה או תקלה במערכת הביוב, אנו מציעים לכם שירות אדיב, מהיר ומקצועי, תוך התאמת השירות לצרכי הלקוח ושמירה על מחירים אטרקטיביים.

מעוניינים בפרטים נוספים? אנחנו כאן לשירותכם. חייגו עוד היום למוקד השירות שלנו ונציג מטעמנו ישמח לענות לכל השאלות, לייעץ או לשלוח צוות לכתובת שתמסרו.

להזמנת ביובית התקשר:  072-392-33-54

אתרים מומלצים: